FIT NÁRAMKY | Smart náramok CARNEO SlimFit+ strieborný

Smart náramok CARNEO SlimFit+ strieborný

Povýšte váš aktívny životný štýl a odpočinok na novú úroveň.
Fitness náramok Carneo SlimFit+ strieborný s ohromujúcou paletou funkcií je neprekonateľným radcom, strážcom a aj spoločníkom pri športe a cvičení. Zvláda spájať so svetom alebo pomôže s organizáciou dňa. 69,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart náramok CARNEO SlimFit+

Buďte Cool, buďte aktívny

Fitness náramok Carneo SlimFit+ v elegantnom striebornom prevedení disponuje OLED farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pre každého, kto chce mať svoju aktivitu pod kontrolou. Idete behať, bicyklovať alebo plávať ? Žiaden problém, zvoľte konkrétny šport a poďme na to... Všetky dáta Vám následne zanalyzuje aplikácia Carneo Fit. Jeho súčasťou je batéria s výdržou cca 5-7 dní. Podľa certifikácie IP68 je odolný voči prachu a vode vrátane ponorenia. Náramok s podporou technológie Bluetooth 4.0 je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

CarneoVodotesný
CarneoVýdrž batérie
5-7 dní
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoAPP v slovenskom jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 5 preddefinovaných športov priamo v náramku vrátane plávania, pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vďaka čomu môžete počas aktivity sledovať aktuálny tep. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa, každú pol hodinu aj mimo športovej aktivity.
TK
TK
Meranie krvného tlaku so zobrazením nameraných denných hodnôt v prehľadnom grafe.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť Carneo SlimFit+ náramok ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store.
* Naša aplikácia CARNEO FIT pre Android už čoskoro.

Aplikácia pre Android: HitFit Pro
APP
Smart náramok CARNEO SlimFit+

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.VIDEO