FITNESS NÁRAMKY | PÁNSKE | Smart náramok CARNEO G-Fit+ (GPS)

Smart náramok CARNEO G-Fit+ (GPS)

Inteligentný náramok pre športovcov, ktorí to myslia vážne.
Náramok úplne novej generácie, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi. Nielen motivuje k pohybu, ale v prehľadnej aplikácii ukazuje okrem aktivít a kvality spánku tiež grafy s priebehom tepovej frekvencie počas dňa. 29,00 € s DPH 59,00 € kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

smart naramky CARNEO G-Fit+ čierny záznam trasy z GPS

Záznam trasy pomocou GPS

Fitness náramok Carneo G Fit+ v elegantnom čiernom prevedení disponuje OLED farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pre každého, kto chce mať svoju aktivitu pod kontrolou a pomocou GPS si prezerať prejdenú trasu na mapách. Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť jeden z typov športovania ako napríklad beh, cyklistiku, fitness, šport, lyžovanie a golf. Všetky dáta Vám následne zanalyzuje aplikácia Hi Move. Jeho súčasťou je batéria s výdržou až 10 dní. Podľa certifikácie IP67 je odolný voči prachu a vode. Náramok s podporou technológie Bluetooth je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

CarneoGPS modul
VodeodolnéVodeodolné
CarneoVýdrž batérie
až 10 dní
CarneoMeranie životných funkcií (tep)
CarneoAPP v slovenskom jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu až z 22 preddefinovaných športov, prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity vrátane prejdenej trasy na mape.
smart naramky CARNEO G-Fit+ čierny šport
TEP
smart naramky CARNEO G-Fit+ čierny šport TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
smart naramky CARNEO G-Fit+ čierny šport Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť Carneo G-Fit+ náramok ?smart naramky CARNEO G-Fit+ čierny obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.