FITNESS NÁRAMKY | Smart náramok CARNEO G-Fit+

Smart náramok CARNEO G-Fit+

Inteligentný náramok pre športovcov, ktorí to myslia vážne.
Náramok úplne novej generácie, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi. Nielen motivuje k pohybu, ale v prehľadnej aplikácii ukazuje okrem aktivít a kvality spánku tiež grafy s priebehom tepovej frekvencie počas dňa. 39,00 € s DPH 59,00 € kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart náramok CARNEO G-Fit+

Záznam trasy pomocou GPS

Fitness náramok Carneo G Fit+ v elegantnom čiernom prevedení disponuje OLED farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pre každého, kto chce mať svoju aktivitu pod kontrolou a pomocou GPS si prezerať prejdenú trasu na mapách. Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť jeden z typov športovania ako napríklad beh, cyklistiku, fitness, šport, lyžovanie a golf. Všetky dáta Vám následne zanalyzuje aplikácia Hi Move. Jeho súčasťou je batéria s výdržou až 10 dní. Podľa certifikácie IP67 je odolný voči prachu a vode. Náramok s podporou technológie Bluetooth je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

CarneoGPS modul
CarneoVodotesný
CarneoVýdrž batérie
až 10 dní
CarneoMeranie životných funkcií (tep)
CarneoAPP v slovenskom jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu až z 22 preddefinovaných športov, prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity vrátane prejdenej trasy na mape.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť Carneo G-Fit+ náramok ?Smart náramok CARNEO G-Fit+

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.