PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme

ZĽAVA -40 €

Prenosný reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme

Výsadou reproduktora je jeho veľmi kvalitné spracovanie, ktoré podčiarkuje jeho eleganciu a vycibrenosť. Excelentný zvuk Hifi 2.1 stereo super bass reprodukovaný dvojicou reproduktorov a jedným subwoofrom s výkonom 40W vynikne nie len v miestnosti ale aj na záhradnej párty. 59,00 € s DPH 99,00 € kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Kvalitný zvuk s funkciou DSP

Funkcia DSP - Digital Signal Processing, zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného zvuku bez ohľadu na to v akom prostredí sa reproduktor nachádza. Zabudovaným mikrofónom sníma okolitý zvuk ktorý vyhodnocuje a na základe toho upravuje výškovú, stredovú a basovú amplitúdu. Je osadený dvoma reproduktormi a jedným subwoofrom s celkovým výstupným výkonom 40W.

Hands free vybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém – hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo HomeDragon 3 eXtreme má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, alebo nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu – všetko vo vysokej kvalite.

Funkcia Powerbank

Hudbu môžete počúvať celý deň - 5200 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 12-14 hodín, alebo Vám umožní dobiť si svoj mobilný telefón vďaka funkcii Powerbank.

Technológia elektroniky, reproduktorov a celkového vnútorného prevedenia je na vrchole aktuálnych možností vývoja bluetooh reproduktorov, preto je tento reproduktor to najlepšie, čo si môžete kúpiť a za veľmi príjemnú cenu.

Nadčasový dizajn reproduktora omladí každú obývaciu izbu a žiadna návšteva ho neprehliadne. V tomto bezdrôtovom reproduktore sa snúbia technické vychytávky, skvelý dizajn a veľmi kvalitná konštrukcia. Maximálny výkon 40 W jednoducho rozohrá aj väčšiu domácu party alebo živšie vonkajšie posedenie. Vylepšená kvalita zvuku a našlapaný výkon Vás vtiahnu do sveta hudby, ktorý nebude chcieť opustiť. S Carneo HomeDragon 3 eXtreme sa môžete spoľahnúť, že vždy dodá hutný a čistý zvuk s plnými výškami aj mohutnými basmi.

Použitá technológia Bluetooth 4.2 umožní spárovať Vaše chytré zariadenie počas niekoľkých sekúnd a vysielať hudbu až na vzdialenosť 15 metrov. Bluetooth vo verzii 4.2 sa navyše vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie, takže o výdrž batérie nemusíte mať starosť. Pokiaľ Váš hudobný prehrávač nepodporuje Bluetooth, môžete ho pripojiť aj cez 3,5 mm jack audio kábel.
Vďaka zabudovanému mikrofónu vybavíte telefónne hovory nahlas a s voľnými rukami kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu piesne alebo prijatiu hovoru nemusíte siahať po telefóne či tablete. Všetko ovládanie máte pohodlne po ruke priamo na reproduktore.

bluetooth reproduktor CARNEO HomeDragon 3 eXtreme čierny obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE