SMART HODINKY | Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE strieborné

Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE strieborné

Všestranné fitness hodinky CARNEO Gear+ CUBE s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, ale možno ich spárovať s mobilným telefónom a upozornia Vás tak na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z online aplikácií. 79,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE strieborné

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné fitness hodinky Carneo Gear+ CUBE v elegantnom striebornom prevedení disponujú IPS farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Umožňujú meranie krvného tlaku, okysličenia krvi, srdcového tepu, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je batéria s výdržou cca 3-5 dní. Podľa certifikácie IP68 sú odolné voči vode a prachu. Hodinky s podporou technológie Bluetooth sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Silikónový náramok s je príjemný na dotyk a zaručuje komfort počas celého dňa.

CarneoVodotesné
CarneoVýdrž batérie
až 5 dní
CarneoMeranie krvného tlaku, tepu a okysličenia krvi
CarneoAPP v slovenskom jazyku
Carneo6 športových aktivít

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 6 športov, chôdza, beh, turistika, cyklistika, basketbal a plávanie pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
TK
TK
Možnosť monitorovania krvného tlaku v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Gear+ CUBE fitness hodinky ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google play.

APP
Hodinky CARNEO Gear+ CUBE strieborné

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.