SMART HODINKY | Smart hodinky CARNEO Gear+ Deluxe zlaté

Smart hodinky CARNEO Gear+ Deluxe zlaté

Luxusné, dámske fitness hodinky Carneo Gear+ Deluxe gold s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, ale možno ich spárovať s mobilným telefónom, vďaka čomu Vás tak upozornia na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z aplikácií. 89,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO Gear+ Deluxe zlaté

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné, luxusné fitness hodinky Carneo Gear+ deluxe v elegantnom zlatom prevedení disponujú IPS farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Umožňujú meranie srdcového tepu, krvného tlaku, okysličenia krvi, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je batéria s výdržou cca 3-4 dni. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Hodinky s podporou technológie Bluetooth 5.0 sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Kovový, pletený remienok s magnetickým úchytom je príjemný na dotyk a zaručuje komfort počas celého dňa.

CarneoVodotesné
CarneoVýdrž batérie
až 4 dni
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoAPP v slovenskom jazyku
Carneo8 športových aktivít

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 8 športov, pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, prípadne trasa zobrazená na mape.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu a okysličenia krvi v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
TK
TK
Možnosť monitorovania krvného tlaku v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Gear+ deluxe smart hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z Google Play.

APP
Hodinky CARNEO Gear+ Deluxe zlaté

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.