SMART HODINKY | DÁMSKE | Smart hodinky CARNEO Gear+ Essential gold

Smart hodinky CARNEO Gear+ Essential gold

Moderné fitness hodinky CARNEO Gear+ Essential v zlatom prevedení so silikónovým, na dotyk veľmi príjemným remienkom bledoružovej farby s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, výšku stresu ale možno ich spárovať s mobilným telefónom vďaka čomu Vás upozornia na prichádzajúci hovor či SMS. Ich dokonalé telo s jednoduchými krivkami je tak návykové, že ich nebudete chcieť po prvom nosení dať dole z ruky. 69,00 € s DPH DOSTUPNÉ ČOSKORO

VLASTNOSTI

inteligentne hodinky dámske CARNEO Gear+ Essential zlaté všetky dáta vašej aktivity

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné fitness smart hodinky Carneo Gear+ Essential v elegantnom zlatom prevedení disponujú okrúhlim IPS farebným displejom. Umožňujú meranie srdcového tepu, stresu, BMI, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je 220mAh batéria s výdržou 5 až 7 dní. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Hodinky majú na dotyk príjemný silikónový remienok v bledoružovej farbe, ktorý je možné vymeniť za remienok v inej farbe či kožený a tým pádom zmeniť hodinkám športový vzhľad za manažérsky. Vkusný, jednoduchý a luxusný dizajn sa ľahko kombinuje k obleku či voľnočasovému outfitu. Hodinky aj aplikácia sú kompletne v slovenčine, takže si budete určite spolu dobre rozumieť.

VodeodolnéVodeodolné
Výdrž batérie 5-7 dníVýdrž batérie 5 - 7 dní
Meranie životných funkciíMeranie životných funkcií
Prehrávanie hudbyPrehrávanie hudby
APP v slovenskom jazykuAPP v slovenskom jazyku
20 športových režimov20 športových režimov

Športový režim

20 športových režimov (chôdza, beh, horolezectvo, cyklistika, basketbal, plávanie, bedminton, futbal, eliptický trenažér, joga, stolný tenis, švihadlo, tenis, baseball, rugby, hula hoop, golf, skok do diaľky, sed-ľah, volejbal).
inteligentne hodinky dámske CARNEO Gear+ Essential zlaté ŠPORT

Prehľad o aktivite a notifikácie

Prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, resp. zobrazenie trasy na mape vďaka GPS v telefóne.

Samozrejmosťou je zobrazovanie správ a notifikácii priamo na hodinkách, takže máte prehľad o všetkom podstatnom čo sa deje, priamo na Vašej ruke.

CARNEO Gear+ Essential zlaté notifikácie
TEP
inteligentne hodinky dámske CARNEO Gear+ Essential zlaté meranie tepu
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa 24/7, aj mimo športovej aktivity.
CARNEO Gear+ Essential zlaté ciferníky

Množstvo ciferníkov

Zmena štýlu či nálady? Nie je problém, hodinky disponujú veľkým množstvom moderných ciferníkov. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia vlastného ciferníka s použitím vlastnej fotky čo vás odlíši od ostatných užívateľov týchto elegantných hodín.

Kalórie
inteligentne hodinky damske CARNEO Gear+ Essential zlaté monitoring spálených kalórií
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Gear+ Essential fitness smart hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google play.

APP
inteligentne hodinky CARNEO Gear+ Essential zlaté balenie

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné, ani reklamovať presnosť nameraných hodnôt.