SMART HODINKY | DÁMSKE | Smart hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink

Smart hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call pink

Moderné fitness hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call v ružovom prevedení so silikónovým, na dotyk veľmi príjemným remienkom s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, výšku stresu ale možno ich spárovať s mobilným telefónom vďaka čomu Vás upozornia na prichádzajúci hovor či SMS. Ich dokonalé, kovové telo s jednoduchými krivkami je tak návykové, že ich nebudete chcieť po prvom nosení dať dole z ruky. Hodinky vám umožňujú vybaviť telefonický hovor bez potreby vyberať telefón z tašky a to zabudovaným mikrofónom a reproduktorom až do vzdialenosti 10m od telefónu. 89,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

inteligentne hodinky panske CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové všetky dáta vašej aktivity

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné fitness smart hodinky Carneo Heiloo HR+ v elegantnom ružovom prevedení disponujú okrúhlim IPS farebným displejom. Umožňujú meranie srdcového tepu, stresu, BMI, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je 200mAh batéria s výdržou 5 až 7 dní. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Hodinky majú na dotyk príjemný silikónový remienok v ružovej farbe, ktorý je možné vymeniť za remienok v inej farbe či kožený a tým pádom zmeniť hodinkám športový vzhľad za manažérsky. Vkusný, jednoduchý a luxusný dizajn sa ľahko kombinuje k obleku či voľnočasovému outfitu. Hodinky aj aplikácia sú kompletne v slovenčine, takže si budete určite spolu dobre rozumieť.

VodeodolnéVodeodolné
Výdrž batérie 5-7 dníVýdrž batérie 5 - 7 dní
Meranie životných funkciíMeranie životných funkcií
BT volanieBT volanie
Prehrávanie hudbyPrehrávanie hudby
APP v slovenskom jazykuAPP v slovenskom jazyku
11 športových režimov11 športových režimov

Športový režim

11 športových režimov (beh, chôdza, bicykel, basketbal, futbal, švihadlo, plávanie, jóga, turistika, tenis, brušáky) pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, resp. zobrazenie trasy na mape vďaka GPS v telefóne.
inteligentne hodinky panske CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové ŠPORT

Telefonovanie priamo z hodiniek

Potrebujete zdvihnuť hovor a mobil máte vo vrecku či v taške? Vďaka funkcie BT call, môžete telefonovať priamo z hodiniek bez potreby manipulácie s mobilom. Samozrejmosťou je zobrazovanie správ a notifikácii priamo na hodinkách, takže máte prehľad o všetkom podstatnom čo sa deje, priamo na Vašej ruke.

CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové telefonovanie
TEP
inteligentne hodinky panske CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové meranie tepu
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa 24/7, aj mimo športovej aktivity.
CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové ciferníky

Množstvo ciferníkov

Zmena štýlu či nálady? Nie je problém, hodinky disponujú veľkým množstvom moderných ciferníkov. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia vlastného ciferníka s použitím vlastnej fotky čo vás odlíši od ostatných užívateľov týchto elegantných hodín.

Kalórie
inteligentne hodinky panske CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové monitoring spálených kalórií
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Heiloo HR+ fitness smart hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google play.

APP
inteligentne hodinky CARNEO Heiloo HR+ BT call ružové balenie

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné, ani reklamovať presnosť nameraných hodnôt.