SMART HODINKY | DÁMSKE | Smart hodinky CARNEO Prime slim gold

Smart hodinky CARNEO Prime slim gold

Najtenšie, manažérske fitness hodinky na trhu CARNEO Prime Slim v zlatom prevedení s bledoružovým, na dotyk veľmi príjemným, silikónovým remienkom s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, ale možno ich spárovať s mobilným telefónom vďaka čomu Vás upozornia na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z online aplikácií. Navyše majú skvelý, manažérsky dizajn a super cenu. 89,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

inteligentne hodinky CARNEO Prime slim gold všetky dáta vašej aktivity

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné, manažérske fitness smart hodinky Carneo Prime Slim v elegantnom zlatom prevedení disponujú okrúhlim IPS farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Umožňujú meranie srdcového tepu, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je batéria s výdržou cca 4-6 dní. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Silikónový remienok s kovovou prackou je príjemný na dotyk a zaručuje komfort počas celého dňa.

VodeodolnéVodeodolné
Výdrž batérie až 6 dníVýdrž batérie
až 6 dní
Meranie životných funkciíMeranie životných funkcií
APP v slovenskom jazykuAPP v slovenskom jazyku
7 športových aktivít7 športových aktivít

Funkcia ŠPORT

7 športových režimov pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, resp. zobrazenie trasy na mape vďaka GPS v telefóne.
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim gold Funkcia ŠPORT
TEP
inteligentne hodinky CARNEO Prime Slim gold meranie tepu
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim gold monitoring spálených kalórií
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Prime Slim fitness smart hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google play.

APP
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim gold balenie

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.