SMART HODINKY | Smart hodinky CARNEO TIK&TOK HR+ boy

Smart hodinky CARNEO TIK&TOK HR+ boy

Unikátne detské smart hodinky Carneo TIK&TOK HR+ s farebným LCD monitorujú dennú aktivitu Vašeho dieťaťa, ale možno ho spárovať s mobilným telefónom vďaka čomu ho tak vždy upozornia na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z online aplikácií. 69,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO TIK&TOK HR+ boy

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné detské hodinky Carneo TIK&TOK HR+ v elegantnom modrom prevedení disponuje IPS farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Umožňuje meranie srdcového tepu, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Jeho súčasťou je batéria s výdržou cca 5 dní. Podľa certifikácie IP68 sú odolné voči vode a prachu. Hodinky s podporou technológie Bluetooth je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android. Silikónový náramok s kovovou prackou je príjemný na dotyk a zaručuje komfort počas celého dňa.

CarneoVodotesné
CarneoVýdrž batérie
až 5 dní
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoAPP v slovenskom jazyku
Carneo5 športových aktivít

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 5 športov, pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, prípadne trasa zobrazená na mape.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
STRES
STRES
Vhodné pre deti vo veku od 6 do 15 rokov.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO TIK&TOK HR+ ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google Play.

APP
Smart hodinky CARNEO TIK&TOK HR+ boy

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.VIDEO NÁVOD