BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ | CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S3 čierne

CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S3 čierne

CARNEO S3 sú vždy vo výbornej forme vďaka ich okamžitému nastaveniu. Stačí ich len zapnúť, spárovať s telefónom a zábava môže začať. 29,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

bezdrotove sluchadla CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S3 čierne voľnosť bez obmedzení

Voľnosť bez obmedzení

Bluetooth bezdrôtové slúchadlá Carneo S3 Vám umožnia si aj pri behu či inej aktivite vychutnávať obľúbenú hudbu, alebo odpovedať na telefonát bez obmedzení.

CarneoBluetooth 4.1
CarneoHands free
CarneoMikrofón
CarneoVýdrž batérie 3-5h
CarneoMagnetické koncovky

Špičkový zvuk

Slúchadlá vám so svojou akustickou sústavou s dvoma budičmi poskytnú naozaj kvalitný, čistý, autentický a dynamický zvuk s čitateľnými výškami a pevne usadenými basmi.

Zabudovaný mikrofón

Vybavte si hovory bez zbytočného skladania slúchadiel. Navyše ovládanie obsahuje ďalšie tlačidlá na ovládanie hlasitosti a prehrávanie skladieb, či ovládanie hovoru.

Kvalita spracovania

Ďalšia zo svetlých stránok týchto slúchadiel je ich spracovanie. Pri výrobe boli použité tie najlepšie materiály. Kovové telo poskytuje ochranu pri tom najnáročnejšom cvičení. Tri veľkosti nástavcov do uší pre pohodlné nosenie podľa vášho výberu.

Prečo kúpiť Carneo Bluetooth Slúchadlá do uší S3 čierne ?bezdrotove sluchadla CARNEO Bluetooth Slúchadlá do uší S3 čierne obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE