SMART HODINKY | PÁNSKE | Smart hodinky CARNEO Prime slim silver

Smart hodinky CARNEO Prime slim silver

Najtenšie, manažérske fitness hodinky na trhu CARNEO Prime Slim v striebornom prevedení s čiernym, na dotyk veľmi príjemným, silikónovým remienkom s farebným IPS displejom monitorujú Vašu dennú aktivitu, ale možno ich spárovať s mobilným telefónom vďaka čomu Vás upozornia na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z online aplikácií. Navyše majú skvelý, manažérsky dizajn a super cenu. 89,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

inteligentne hodinky CARNEO Prime slim silver všetky dáta vašej aktivity

Všetky dáta vašej aktivity

Moderné, manažérske fitness smart hodinky Carneo Prime Slim v elegantnom striebornom prevedení disponujú okrúhlim IPS farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Umožňujú meranie srdcového tepu, prejdenej vzdialenosti, monitorovanie spálených kalórií či kvality spánku. Ich súčasťou je batéria s výdržou cca 4-6 dní. Podľa certifikácie IP67 sú odolné voči vode a prachu. Sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Hodinky majú na dotyk príjemný silikónový remienok v čiernej farbe, ktorý je možné vymeniť za kožený alebo kovový a tým pádom zmeniť hodinkám športový vzhľad za manažérsky. Vkusný dizajn sa ľahko kombinuje k obleku či voľnočasovému outfitu.

VodeodolnéVodeodolné
Výdrž batérie až 6 dníVýdrž batérie
až 6 dní
Meranie životných funkciíMeranie životných funkcií
APP v slovenskom jazykuAPP v slovenskom jazyku
7 športových aktivít7 športových aktivít

Funkcia ŠPORT

7 športových režimov pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, resp. zobrazenie trasy na mape vďaka GPS v telefóne.
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim silver Funkcia ŠPORT
TEP
inteligentne hodinky CARNEO Prime Slim silver meranie tepu
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
Kalórie
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim silver monitoring spálených kalórií
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť CARNEO Prime Slim fitness smart hodinky?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google play.

APP
inteligentne hodinky CARNEO Prime slim silver balenie

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.