IP kamera Carneo Securecam WIFI - Interná

49 €
Vypredané
Rotačná IP kamera CARNEO Securecam WIFI int. s online sledovaním prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Samozrejmosťou je aj nepretržitý záznam na SD kartu, cloud alebo NVR.Na kameru sa môžete pripojiť s ktoréhokoľvek miesta na svete. V prípade, že kamera zaregistruje pohyb, alebo podozrivý zvuk, tak Vám okamžite odošle upozornenie o tejto skutočnosti a Vy môžete včas reagovať.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe od 50 Eur
Doručenie do 24h
Doručenie do 24h
pri objednávke do 12:00 h
Skladom
Skladom
všetky produkty skladom

Podrobný popis

Rotačná IP kamera s online sledovaním

Rotačná IP kamera s online sledovaním prostredníctvom aplikácie Tuya Smart. Na kameru sa môžete pripojiť z ktoréhokoľvek miesta na svete. IP kameru je možné využívať aj ako detskú opatrovateľku na stráženie detí počas hier, či spánku. V prípade, že kamera zaregistruje pohyb, alebo je zaznamenaný zvuk, Vám okamžite odošle do aplikácie upozornenie o tejto skutočnosti a Vy môžete včas reagovať. Ukladanie záznamov a fotografií na microSD kartu, cloud alebo na zariadenie NVR pomocou funkcie Onvif. Spätne si môžete s ktoréhokoľvek miesta na svete prezerať históriu záznamov. Rozlíšenie Full HD 1080p (1920 x 1080) pre video vo vysokej kvalite, denná aj nočná prevádzka, snímač 1/ 2.9 „CMOS, štandardná kompresia videa H.264, IR prisvietenie až 10 m, ohnisková vzdialenosť 3,6 mm, Wi- Fi, mikrofón a reproduktor, slot pre microSD kartu s veľkosťou až 128 GB. Kamerou je možné priamo online otáčať vertikálne aj horizontálne.
Bezdrôtová IP kamera CARNEO Securecam WIFI je navrhnutá pre jednoduché ovládanie a sledovanie vnútorných priestorov vo vysokom rozlíšení obrazu Full HD 1080p. Môže byť voľne umiestnená kdekoľvek v domácnosti, kancelárii, chate pod. Obsahuje tiež praktický držiak pre upevnenie kamery na stenu / strop.
Carneo-securecam-int-1-m

VLASTNOSTI

 • Rozlíšenie snímača 1080p – Full HD záznam 1920x1080
 • Nočné videnie až do vzdialenosti 10 metrov
 • Motorizované otáčanie a nakláňanie 360°
 • Podpora hlasového ovládania Google Home, Amazon Alexa
 • Detekcia pohybu – okamžité upozornenie
 • Obojsmerná komunikácia
 • Ukladanie záznamu na microSD až do 128 GB, Cloud alebo NVR

Základné funkcie:

Jednoduché nastavenie a ovládanie

Vďaka motorizovanému vertikálnemu i horizontálnemu pohonu je možné kamerou online otáčať. Obraz z kamery je možné sledovať na mobilnom telefóne a tablete.
Nastavenie prebieha v niekoľkých jednoduchých krokoch podľa manuálu, ktorý je kompletne v slovenskom jazyku. Pre mobilné zariadenia sú podporované systémy Android a iOS. Kameru je možné prostredníctvom aplikácie Tuya Smart integrovať do systémov inteligentného hlasového ovládanie domácnosti Google Home alebo Amazon Alexa.

Vysoká kvalita obrazu

CARNEO HomeGuard WIFI obsahuje kvalitný snímač CMOS 1/ 2.9 „s rozlíšením 1920 x 1080 bodov (HD 1080p), vďaka ktorému sa môžete tešiť na jasný a ostrý obraz. Videozáznamy vyhotovuje rýchlosťou 25 snímok za sekundu s využitím kódovania H.264.

Nočné videnie

Vďaka zabudovanému IR prísvitu je možné kameru využívať nepretržite vo dne aj v noci, obsahuje IR LED diódy pre nočné videnie s dosahom až 10 m.

Zabezpečenie

Bezdrôtové pripojenie pomocou WiFi obsahuje pokročilé šifrovanie dát AES 128 bit v rámci protokolov WPA-PSK / WPA2-PSK. Kamera podporuje komunikačné protokoly TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, RTSP.

Obojsmerná komunikácia

Kamera má tiež zabudovaný mikrofón a reproduktor, je teda možné priamo obojsmerne komunikovať. Jednoduchým stlačením tlačidla umiestneného na kamere, máte možnosť vyvolať komunikáciu aj zo strany kamery a nielen cez aplikáciu mobilného telefónu.

Konektivita

CARNEO Securecam WIFI je možné pripojiť bezdrôtovým WiFi pripojením 2.4G WIFI(IEEE802.11b/g/n), ktoré podporuje každý WiFi router v domácnosti aj vo firme. Obsahuje microUSB konektor pre napájanie, slot pre microSD kartu (až 128 GB). Zároveň ak používate na ukladanie záznamu vlastné záznamové zariadenie NVR, máte možnosť kameru prepojiť pomocou funkcie Onvif so svojim NVR zariadením.

 

OBSAH BALENIA

 • 1 * Kamera Securecam WIFI interná
 • 1 * Napájací adaptér
 • 1 * Napájací USB kábel 2m
 • 1 * Držiak na stenu/strop
 • 1 * Uživateľská príručka

Dodatočné parametre

Kategória: Smart home
Obrazový snímač: 1080P Color Sensor 1/2,9''CMOS
Uzávierka: 1/25 ~ 1/100 000 za sekundu
Uhol záberu: 0°~40° vertikálne
Objektív: 3,6 mm
WDR: Digitálne WDR
Kompresia videa: H.264
Bitová rýchlosť: 32 Kbps ~ 2 Mbps
Audio vstup/výstup: Vstavaný mikrofón a reproduktor
Rozlíšenie obrazu: 1080P (1920*1080)
Snímková frekvencia: 1~25fps
Spustenie alarmu: Inteligentná detekcia pohybu
Bezdrôtové zabezpečenie: WPA-PSK/WPA2-PSK
Komunikačný protokol: TCP/IP,HTTP,DHCP,DNS,RTSP
Bezdrôtové pripojenie: 2,4G WIFI (IEEE802.11b/g/n)
Podporovaný OS mobilného telefónu: iOS 8 alebo novší, Android 4.2 alebo novší
Zabezpečenie dát: AES128
Prevádzková teplota: -20 °C až 50 °C
Napájanie: microUSB DC 5V/1A
Pamäťová karta SD: (max. 128G), cloudové úložisko
IR: Nočná viditeľnosť do 10m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: