PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3

Prenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3

Prenosný bezdrôtový reproduktor Carneo StreetDragon 3 s vami bude na každom kroku a stále pripravený kvalitne reprodukovať akúkoľvek skladbu, ktorú si budete chcieť vypočuť alebo sa o ňu podeliť s priateľmi. 39,00 € s DPH DOSTUPNÉ ČOSKORO

VLASTNOSTI

Kvalitný zvuk

Kvalitou zvuku si Vás reproduktor s výkonom 2x 5 W doslova podmaní, stabilitu prenášaného zvuku a ničím nerušené počúvanie zaisťuje Bluetooth vo verzii 5.0. Pomocou Bluetooth prepojíte reproduktor s vaším smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosti 10 metrov.

Možnosti pripojenia

Okrem bezdrôtovej technológie umožňuje prehrávanie hudby cez AUX vstup, vďaka ktorému môžete pripojiť k reproduktoru akýkoľvek prehrávač.

Hands free vybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém - hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo StreetDragon 3 má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, ale nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu - všetko vo vysokej kvalite.

Parťák do každej situácie

Žiadne stanovanie sa nezaobíde bez baterky, vďaka ktorej v noci trafíte na WC, či do dievčenského stanu. Reproduktor je vybavený LED svietidlom, ktoré Vám je kedykoľvek k dispozícii.

Nekončiaca zábava

11 hodinovú výdrž oceníte, nielen vtedy keď sa domáca párty pretiahne. Vďaka výkonnej batérii s kapacitou 1200 mAh ozvučíte každú aktivitu aj bez elektrickej zásuvky. Nabitie na maximum potom netrvá ani 4 hodiny.

Reproduktory CARNEO sú vždy navrhované s ohľadom na maximálnu mobilitu, použiteľnosť a jednoduché ovládanie, kompaktné rozmery a kvalitná konštrukcia z neho robia skvelého parťáka na cesty – perfektne sedí vo vrecku alebo taške.

bluetooth reproduktor StreetDragon 3 čierny obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE