SMART HODINKY | PÁNSKE | Smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN

Smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN

Kalkulačka, budík a stopky v hodinkách - to už tu bolo pred tridsiatimi rokmi. Carneo Prime GTR ponúkajú viac. Prichádzajú skutočné inteligentne hodinky, ktoré sa okrem bežných funkcií môžu pochváliť automatickým meraním tepu srdca, meraním teploty tela, či funkciou always on "permanentným zobrazením ciferníka". Navyše majú skvelý, manažérsky dizajn a super cenu. 99,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN skutočne inteligentné hodinky

Skutočne inteligentné hodinky

Smart hodinky Carneo Prime GTR v elegantnom striebornom prevedení, farebným dotykovým displejom a keramickou obrubou ciferníka, ktorá pôsôbí veľmi luxusne je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Okrem bežných „smart“ funkcií disponujú aj fitnes športovými funkciami a to všetko v elegantnom business look prevedení. Čierny, silikónový remienok v dizajne Montblanc a prepracovaným zapínaním umocňuje eleganciu hodiniek.

CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž batérie
až 10 dní
CarneoKrokomer
CarneoMonitoring životných funkcií
CarneoMonitoring spánku
CarneoPrehrávanie hudby
smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN čierne Funkcia šport

Funkcia šport

Funkcia Šport s možnosťou výberu 7 športov, chôdza, beh, turistika, cyklistika, basketbal, eliptický tenažér a jóga. Prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity.

Ciferníky

Hodinky disponujú veľkým množstvom moderných ciferníkov. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia vlastného ciferníka s použitím vlastnej fotky čo vás odlíši od ostatných užívateľov týchto elegantných hodín.
smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN čierne notifikácie

Notifikácie

Hodinky umožňujú zobrazovanie správ a notifikácií zo sociálnych sietí a aplikácií (Facebook, Messenger, WhatsApp a pod.).
smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN čierne meranie tepu

Monitorovanie spánku

Hodinky dokážu monitorovať kvalitu Vášho spánku.

Prečo kúpiť CARNEO Prime GTR hodinky ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google Play.

APP
smart hodinky CARNEO Prime GTR MAN čierne balenie

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE


ĎALŠIE PARAMETRE