Prenosný reproduktor Carneo StreetDragon 3 eXtreme

89 €
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Výsadou reproduktora je jeho veľmi kvalitné spracovanie, ktoré podčiarkuje jeho eleganciu a vycibrenosť. Nechajte ho vyniknúť uprostred miestnosti alebo zbaľte na so sebou na cesty. Vďaka zvýšenej odolnosti voči prachu i vode IPX7 je pripravený Vás sprevádzať za ďalším dobrodružstvom.

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe od 50 Eur
Doručenie do 24h
Doručenie do 24h
pri objednávke do 12:00 h
Skladom
Skladom
všetky produkty skladom

Podrobný popis

Kvalitný zvuk s funkciou DSP

Funkcia DSP - Digital Signal Processing, zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného zvuku bez ohľadu na to v akom prostredí sa reproduktor nachádza. Zabudovaným mikrofónom sníma okolitý zvuk ktorý vyhodnocuje a na základe toho upravuje výškovú, stredovú a basovú amplitúdu. Je osadený dvoma reproduktormi s celkovým výstupným výkonom 20W.

Vlastnosti prenosného reproduktoru Carneo StreetDragon 3 eXtreme

 • Bluetooth prenosný reproduktor
 • Funkcia DSP – vysoká kvalita zvuku
 • Hands free vybavovanie telefonických hovorov
 • Výdrž batérie až 7 hodín
 • Funkcia Powerbank
 • Mohutný zvuk s výkonom 20W osadený dvoma reproduktormi
 • Vodeodolnosť IPX7
Carneo StreetDragon 3 eXtreme
Bluetooth 4.2Bluetooth 4.2
Hands freeHands free
Výdrž 7hVýdrž 7h
Funkcia DSPFunkcia DSP
VodeodolnéVodeodolné
DosahDosah 15m
Kvalitný zvuk

Kvalitnýzvuk

Funkcia DSP - Digital Signal Processing, zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného zvuku bez ohľadu na to v akom prostredí sa reproduktor nachádza. Zabudovaným mikrofónom sníma okolitý zvuk ktorý vyhodnocuje a na základe toho upravuje výškovú, stredovú a basovú amplitúdu. Je osadený dvoma reproduktormi s celkovým výstupným výkonom 20W.

FunkciaPowerbank

Hudbu môžete počúvať celý deň - 4000 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 7 hodín, alebo Vám umožní dobiť si svoj mobilný telefón vďaka funkcii Powerbank.

Funkcia Powerbank
Hands free

Hands freevybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém – hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo StreetDragon 3 eXtreme má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, alebo nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu - všetko vo vysokej kvalite.

Parťák do každej situácie

Plánuje ísť na stanovačku, k moru, alebo sa len baviť pri bazéne? Žiaden problém, technické riešenie tohto reproduktoru je navrhnuté tak, že je vodeodolné podľa špecifikácie IPX7. Nedoporučuje sa s ním plávať, alebo ponárať do vody.

Parťák do každej situácie

Prečo kúpiť prenosný reproduktor CARNEO StreetDragon 3 eXtreme?

 • Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém – hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo StreetDragon 3 eXtreme má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, alebo nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu - všetko vo vysokej kvalite.
 • Hudbu môžete počúvať celý deň - 4000 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 7 hodín, alebo Vám umožní dobiť si svoj mobilný telefón vďaka funkcii Powerbank. Plánuje ísť na stanovačku, k moru, alebo sa len baviť pri bazéne? Žiaden problém, technické riešenie tohto reproduktoru je navrhnuté tak, že je vodeodolné podľa špecifikácie IPX7. Nedoporučuje sa s ním plávať, alebo ponárať do vody.
 • V tomto bezdrôtovom reproduktore sa snúbia technické vychytávky, skvelý dizajn a veľmi kvalitná konštrukcia. Technológia elektroniky, reproduktorov a celkového vnútorného prevedenia je na vrchole aktuálnych možností vývoja bluetooth reproduktorov, preto je tento reproduktor to najlepšie, čo si môžete kúpiť a za veľmi príjemnú cenu.
 • Maximálny výkon 20 W jednoducho rozohrá aj väčšiu domácu party alebo živšie vonkajšie posedenie. Vylepšená kvalita zvuku a našlapaný výkon Vás vtiahnu do sveta hudby, ktorý nebude chcieť opustiť. S Carneo StreetDragon 3 sa môžete spoľahnúť, že vždy dodá hutný a čistý zvuk. Vysokokvalitné 2 pásmové reproduktory Vám doručia do uší neprekonateľne kvalitný zvuk z vysokými výškami aj basmi.
 • Použitá technológia Bluetooth 4.2 umožní spárovať Vaše chytré zariadenie počas niekoľkých sekúnd a vysielať hudbu až na vzdialenosť 15 metrov. Bluetooth vo verzii 4.2 sa navyše vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie, takže o výdrž batérie nemusíte mať starosť. Pokiaľ Váš hudobný prehrávač nepodporuje Bluetooth, môžete ho pripojiť aj cez 3,5 mm jack audio kábel. Kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu piesne alebo prijatie hovoru nemusíte siahať po telefóne či tablete. Všetko ovládanie máte pohodlne po ruke priamo na reproduktore.

ObsahBALENIA

 • 1 * Reproduktor Carneo StreetDragon 3 eXtreme
 • 1 * USB kábel
 • 1 * Užívateľská príručka
 • 1 * Kábel 3,5mm jack

Dodatočné parametre

Kategória: Archív produktov
Farba: čierna
Výdrž batérie: 7 hodín
Verzia Bluetooth: V4.2
Vodeodolnosť: IPX7
Hmotnosť: 544 g
Telefonovanie: Hands free
Frekvenčná odozva: 80HZ-20KHz
Funkcia DSP: áno
Funkcia powerbank: áno
Výkon: 20W
Dosah: 15 m
Pohotovostný režim: 20 hod.
Protokoly: A2DP,AVRCP, HFP, HSP
Počet reproduktorov: 2
Rozmery: 201 mm x 68 mm x 76 mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: