BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ | CARNEO Bluetooth Slúchadlá S10 DJ white

CARNEO Bluetooth Slúchadlá S10 DJ white

Počúvajte pohodovú hudbu so slúchadlami CARNEO S10 DJ! Sú vybavené technológiami Bluetooth V 5.0 a tak ich môžete spárovať a začať prehrávať hudbu bez akýchkoľvek komplikácií. Slobodu a flexibilitu bezdrôtového prehrávania si môžete užívať až 8 hodín, bez toho, aby pritom trpela kvalita zvuku. 34,90 € s DPH

VLASTNOSTI

bezdrôtové slúchadlá CARNEO Bluetooth Slúchadlá S10 DJ white biele elegantné

Elegancia umocnená pôžitkom

Slúchadlá CARNEO S10 DJ Vám prinášajú 2 pôžitky v jednom. Pôžitok z počúvania kvalitnej a okolím nerušenej reprodukcie umocní príjemný pocit z nosenia jemných kožených náušníkov.

Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0
Hands freeHands free
MikrofónMikrofón
Vstavané MP3 a FM Vstavané
MP3 a FM
Výdrž batérie 8hVýdrž batérie
8h

Špičkový zvuk

Pripravte sa na nečakane pôsobivé počúvanie. Slúchadlá CARNEO S10 DJ sú vybavené kvalitnými neodymiovými reproduktormi. Reprodukujú zvuk čistý a jasný a pritom nikde žiadne káble. Hudbe môžete naviac pridať na intenzite a rozbaliť to skutočne s plnou parádou. Hudba Vás sprevádza na každom kroku, dokonca i počas nabíjanie slúchadiel.

Vybavovanie telefonických hovorov

S vysoko kvalitným všesmerovým mikrofónom už hlasové hovory nemôžu znieť živšie. Rozumiete Vy, rozumejú Vám. Hlas je pri telefonovaní i nahrávaní jasný i s najrôznejšími detailami.

Na vlnách FM

Nemáte k dispozícii mobil? Navadí. Stačí do slúchadiel vložiť micro SD kartu s nahranými mp3 a zábava môže opäť začať. Vstavaný MP3 prehrávač Vám umožní prehrať všetky MP3 súbory na karte. Ak Vás prestane baviť hudba z mobilu či SD karty, jednoducho si spustite FM rádio, ktorým slúchadlá disponujú a opäť máte o zábavu postarané.

Nerušený zážitok z hudby

Kto by bol povedal, že si môžete urobiť vlastnú súkromnú párty s párom bezdrôtových slúchadiel s mikrofónom?

Slúchadlá CARNEO S10 DJ Vám do uší privedú obľúbené melódie jediným kliknutím. Ste úplne pohltení hudbou a niekto Vám do toho volá? Bez obáv. Jedno kliknutie na slúchadlách a ste spojení. Kliknite opäť a prehrávanie začne tam, kde skončilo. Kúzlo pripojenia pomocou technológie Bluetooth spočíva v slobode a flexibilite bez hraníc, s ktorou si môžete zvuk prispôsobiť podľa svojho gusta.

Hudba Vás sprevádza na každom kroku, dokonca i počas nabíjanie slúchadiel. Keď môžete celý deň počúvať v pohodlí, hudbu si skrátka užijete viac. Kožené náušníky sú priamo stvorené k tomu, aby ste osobne spoznali, čo chcel Váš obľúbený umelec skutočne vyjadriť. Skoro zabudnete, že máte na hlave slúchadlá s mikrofónom.

bezdrôtové slúchadlá CARNEO Bluetooth Slúchadlá S10 DJ ćierne obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE