ARCHÍV PRODUKTOV | CARNEO W9 Bezdrôtové slúchadlá k TV

CARNEO W9 Bezdrôtové slúchadlá k TV

Slúchadlá CARNEO Wireless W9 umožnia bezdrôtový príjem z každého elektrického zariadenia s audio výstupom: PC, herné konzoly, DVD prehrávač, VCD prehrávač, audio zariadenie, MP3 prehrávač, a CD prehrávač. 39,00 € s DPH POZRIEŤ AKTUÁLNE MODELY

VLASTNOSTI

sluchátka CARNEO W9 Bezdrôtové slúchadlá k TV čierne Bezdrôtovo z čohokoľvek

Bezdrôtovo z čohokoľvek

Radi by ste počúvali hudbu alebo sledovali TV so slúchadlami „bezdrôtovo“ a Vaše zariadenie nepodporuje bluetooth alebo inú formu bezdrôtového prenosu ? Máme pre Vás riešenie – bezdrôtové slúchadlá Carneo W9.

CarneoBezdrôtové
CarneoMikrofón
CarneoVstavané FM
CarneoAUX vstup
CarneoAudio chat
CarneoMonitoring /odposluch/


Vysielacia stanica so vstavaným mikrofónom ponúka funkciu "Monitoring". Tú môžu využiť napríklad mamičky. Stačí základňu umiestniť do detskej izby, zapnúť mikrofón a v ďalšej miestnosti môžete v slúchadlách počúvať, či je vaše dieťa v poriadku. Základňa má konektor pre pripojenie externej antény a bezdrôtové počúvanie rádiového vysielania.

Slúchadlá Carneo W9 umožnia bezdrôtové počúvanie hudby, alebo sledovanie TV aj z pohodlia Vašej postele, bez toho aby ste rušili Vašu polovičku a bez potreby ťahania dlhých káblov od TV alebo iného prijímača. Vďaka vysielacej stanici obsiahnutej v balení, dokážete zabezpečiť bezdrôtový prenos aj pre staršie zariadenia, ktoré priamo nepodporujú bezdrôtový resp. bluetooth prenos.

Slúchadlá v prípade potreby môžete použiť aj ako štandardné drôtové slúchadlá.
V spojení s PC a chat aplikáciami zvládnete aj hovory so svojimi blízkymi kdekoľvek sa nachádzajú.

sluchátka CARNEO W9 Bezdrôtové slúchadlá k TV čierne obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE