PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO PartyDragon

Prenosný reproduktor CARNEO PartyDragon

Výsadou reproduktora je jeho veľmi kvalitné spracovanie, ktoré podčiarkuje jeho eleganciu a vycibrenosť. Nechajte ho vyniknúť na záhradnej párty alebo ho zbaľte so sebou na cesty. Vďaka dizajnu, podobnému cestovnému kufru na kolieskach je pripravený Vás sprevádzať za každým dobrodružstvom. 99,00 € s DPH DOSTUPNÉ ČOSKORO

VLASTNOSTI

Kvalitný zvuk

Reproduktor je vybavený zvukovým ekvalizérom, vďaka čomu si môžete nastaviť basové, stredové a výškové tóny podľa vašeho vkusu. Je osadený dvoma reproduktormi s celkovým výstupným výkonom P.M.P.O. 600W.
Integrovaný FM tuner vám zabezpečí zábavu aj bez prítomného telefónu či USB kľúča. Súčasťou príslušenstva je káblový mikrofón vďaka ktorému sa každá párty premení na karaoke šou. Diaľkovým ovládačom môžete reproduktor ovládať na diaľku s pohodlia lehátka či bazéna.
Hudbu môžete počúvať až 4 hodiny - 4000 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 4 hodiny v závislosti na zvolenej hlasitosti.

Parťák do každej situácie

Plánuje ísť na stanovačku, k moru, alebo sa len baviť pri bazéne? Žiaden problém, technické riešenie tohto reproduktoru je navrhnuté tak, že ho vďaka jeho nízkej hmotnosti a kolieskam dopravíte na akékoľvek miesto.

V tomto bezdrôtovom reproduktore sa snúbia technické vychytávky, skvelý dizajn a veľmi kvalitná konštrukcia. Technológia elektroniky, reproduktorov a celkového vnútorného prevedenia je na vrchole aktuálnych možností vývoja bluetooth reproduktorov, preto je tento reproduktor to najlepšie, čo si môžete kúpiť a za veľmi príjemnú cenu.

Maximálny výkon P.M.P.O. 600 W jednoducho rozohrá aj väčšiu domácu party alebo živšie vonkajšie posedenie. Vylepšená kvalita zvuku a našlapaný výkon Vás vtiahnu do sveta hudby, ktorý nebude chcieť opustiť. S Carneo PartyDragon sa môžete spoľahnúť, že vždy dodá hutný a čistý zvuk. Vysokokvalitné reproduktory Vám doručia do uší neprekonateľne kvalitný zvuk z vysokými výškami aj basmi.

Použitá technológia Bluetooth 5.0 umožní spárovať Vaše chytré zariadenie počas niekoľkých sekúnd a vysielať hudbu až na vzdialenosť 10 metrov. Bluetooth vo verzii 5.0 sa navyše vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie, takže o výdrž batérie nemusíte mať starosť. Pokiaľ Váš hudobný prehrávač nepodporuje Bluetooth, môžete ho pripojiť aj cez 3,5 mm jack audio kábel. Kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu piesne alebo prijatie hovoru nemusíte siahať po telefóne či tablete. Všetko ovládanie máte pohodlne po ruke priamo na reproduktore alebo na diaľkovom ovládači.

bluetooth reproduktor PartyDragon obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE