PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60W

Prenosný reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60W

Doménou reproduktora je jeho veľmi kvalitné spracovanie, ktoré podčiarkuje jeho eleganciu a vycibrenosť. Nechajte ho vyniknúť svojim dokonalým stereo zvukom, vďaka dvom nezávislým reproduktorom, ktoré môžete umiestniť na dve rôzne miesta, vďaka čomu získate neopakovateľný stereofónny zážitok. Vďaka zvýšenej odolnosti voči prachu i vode IPX7 je pripravený Vás sprevádzať za ďalším dobrodružstvom. 69,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

bluetooth reproduktor CARNEO TwinDragon surround 60W vlastnosti

Kvalitný zvuk

Funkcia DSP - Digital Signal Processing, zabezpečuje vysokú kvalitu výstupného zvuku bez ohľadu na to v akom prostredí sa reproduktor nachádza. Zabudovaným mikrofónom sníma okolitý zvuk ktorý vyhodnocuje a na základe toho upravuje výškovú, stredovú a basovú amplitúdu. Je osadený dvoma reproduktormi s celkovým výstupným výkonom 60W.

Hands free vybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém – hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo TwinDragon surround 60W má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, alebo nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu - všetko vo vysokej kvalite.

Nekončiaca zábava

Hudbu môžete počúvať celý deň - 1500 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 6 hodín.

Parťák do každej situácie

Plánuje ísť na stanovačku, k moru, alebo sa len baviť pri bazéne? Žiaden problém, technické riešenie tohto reproduktoru je navrhnuté tak, že je vodeodolné podľa špecifikácie IPX7. Nedoporučuje sa s ním plávať, alebo ponárať do vody.

V tomto bezdrôtovom reproduktore sa snúbia technické vychytávky, skvelý dizajn a veľmi kvalitná konštrukcia. Technológia elektroniky, reproduktorov a celkového vnútorného prevedenia je na vrchole aktuálnych možností vývoja bluetooth reproduktorov, preto je tento reproduktor to najlepšie, čo si môžete kúpiť a za veľmi príjemnú cenu.

Maximálny výkon 60 W jednoducho rozohrá aj väčšiu domácu party alebo živšie vonkajšie posedenie. Vylepšená kvalita stereo zvuku a našlapaný výkon Vás vtiahnu do sveta hudby, ktorý nebudete chcieť opustiť. S Carneo TwinDragon surround 60W sa môžete spoľahnúť, že vždy dodá hutný a čistý zvuk. Vysokokvalitné 2 pásmové reproduktory Vám doručia do uší neprekonateľne kvalitný stereo zvuk z vysokými výškami aj basmi, vďaka možnosti vytvoriť dve nezávislé repro sústavy.

Použitá technológia Bluetooth 5.0 umožní spárovať Vaše chytré zariadenie počas niekoľkých sekúnd a vysielať hudbu až na vzdialenosť 15 metrov. Bluetooth vo verzii 5.0 sa navyše vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie, takže o výdrž batérie nemusíte mať starosť. Kvôli zmene hlasitosti, prepnutiu piesne alebo prijatie hovoru nemusíte siahať po telefóne či tablete. Všetko ovládanie máte pohodlne po ruke priamo na reproduktore.

bluetooth reproduktor CARNEO StreetDragon 1 blue modrý obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE