BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ | CARNEO VT3 Bluetooth Translátor

CARNEO VT3 Bluetooth Translátor

Máte radi cestovanie, prácu v medzinárodnom prostredí alebo by ste sa chceli naučiť nové jazyky? Máme pre vás dokonalé riešenie: prenosný slúchadlový translátor CARNEO VT3, jednoduché zariadenie, ktoré prekladá vaše konverzácie v reálnom čase! 79,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

prekladač textov CARNEO VT3 Bluetooth Translátor čierny osobný prekladateľ

Váš osobný prekladateľ ukrytý vo Vašom uchu

Chcete sa v zahraničí spýtať na cestu, alebo si objednať v reštaurácii, či nehovoríte jazykom Vášho obchodného partnera? Hlasový translátor Carneo VT3 Vám zabezpečí online obojstranný preklad a to hneď v 30 svetových jazykoch.

CarneoBluetooth 4.2
CarneoHands free
CarneoMikrofón
CarneoVýdrž batérie 5h
CarneoObojsmerný preklad
CarneoApp kompatibilá pre IOS a Android


Popis jednotlivých
režimov jazykového prekladu

Režim prekladu „face to face“

Tento režim prekladu je ideálny pre cestovanie. Môžete hovoriť do vášho slúchadla a slová sa preložia slovne aj vizuálne na obrazovku zariadenia. Osoba potom môže ťuknúť na zariadenie, aby hovorila v ich jazyku, a automaticky sa preloží do vášho slúchadla, pričom sa bude zobrazovať aj na zariadení.

Režim skupinového prekladu

Tento režim umožňuje viacerým používateľom jednoducho si navzájom chatovať v skupinovom nastavení, pričom každý hovorí vlastným jazykom. Pomocou aplikácie jednoducho nastaviť konverzáciu skupinového prekladu, pozvať ľudí a začať hovoriť. Či už je to stretnutie, večera, konferencia alebo dokonca z celého sveta, môžete komunikovať so skupinou ľudí v reálnom čase, každý v ich vlastnom jazyku.

Režim okamžitého jazykového prekladu

Tento režim umožňuje 2 používateľom slúchadiel ľahko si navzájom chatovať v aplikácii vo svojom vlastnom jazyku bez ohľadu na to, či stoja vedľa seba alebo kdekoľvek na svete. Stačí nastaviť súkromný chat a začať hovoriť, a aplikácia bude prekladať, čo hovoríte automaticky.

Režim vysielania vysielania

Tento režim umožňuje užívateľovi primárneho slúchadla uskutočniť stretnutie alebo predniesť hlas skupine ďaľším používateľom slúchadiel. Stačí nastaviť stretnutie Broadcast Translation, pozvať ľudí a začať hovoriť. Všetci účastníci budú môcť počuť, čo hovoríte, každý vo svojom vlastnom jazyku. V tomto režime môže hovoriť iba Moderátor schôdzky. Všetci účastníci majú nastavený režim počúvania.

Režim jazykového lektora

Tento režim pomáha užívateľovi primárneho slúchadla naučiť sa cudzí jazyk. Jednoducho nastavíte jazyk, ktorým hovoríte a jazyk, ktorý sa chcete naučiť. Hovorte slová alebo frázy do slúchadla a automaticky sa vám prehrajú cez slúchadlo v preloženom jazyku. Preložené slová sa zobrazia aj na obrazovke zariadenia. Skvelé pre precvičovanie slov a fráz.

Prekladateľ je kompatibilný s telefónmi s operačným systémom iOS a Android. Dodávaná aplikácia po pripojení k slúchadlu prekladá pre Vás všetky konverzácie, verbálne aj zobrazením na displeji vášho smartfónu. Okrem toho je možné slúchadlo CARNEO využiť ako handsfree, na priame volanie alebo počúvanie hudby.

Jednou z najlepších funkcií prekladacieho zariadenia CARNEO VT3 je, že ho môžete používať v piatich rôznych režimoch: preklad tvárou v tvár, preklad v skupine, okamžitý preklad, výuka jazyka a vysielanie tlmočeného monológu. Keďže nikdy neviete, v akom jazyku môže váš ďalší obchodný partner hovoriť, v reálnom čase má prekladový modul VT3 v reálnom čase minimálne 30 jazykových možností, z ktorých si môžete vybrať.

Slúchadlá CARNEO VT3 sú nielen skvelým prekladovým slúchadlom, ale tiež zabezpečujú jasné a stabilné telefónne hovory. Dizajn je ergonomický a ľahký, pohodlný pre vaše ucho. Batéria vydrží až 5 hodín a dá sa ľahko dobiť.
Pri návšteve cudzej krajiny je jazyková bariéra jedným z najväčších problémov, ktorým ľudia čelia. Naša Inteligentná aplikácia ST Translator dokáže okamžite preložiť to, čo hovoríte v reálnom čase a prehrať ju miestnym obyvateľom v ich rodnom jazyku. Potom vám môžu odpovedať a to, čo hovoria, bude okamžite preložené späť do vášho slúchadla. Teraz je ľahké komunikovať v jazyku, ktorý ste nikdy nehovorili.

Na správne fungovanie translátora CARNEO WT3 sa vyžaduje zariadenie s najnovšími verziami iOS alebo Android. Keďže naša aplikácia sa neustále učí a postupom času
pridávame nové slová, všetky preklady sa vykonávajú v reálnom čase, čo vyžaduje, aby ste mali aktívne pripojenie na Internet 3G/4G alebo Wifi, aby aplikácia fungovala.

prekladač textov CARNEO VT3 Bluetooth Translátor čierny obsah balenia

OBSAH BALENIA

NA STIAHNUTIE

TECHNICKÉ PARAMETRE