ARCHÍV PRODUKTOV | Smart náramok CARNEO CoolfiT+ woman

Smart náramok CARNEO CoolfiT+ woman

Povýšte váš aktívny životný štýl a odpočinok na novú úroveň.
Fitness náramok Carneo CoolfiT+ woman s ohromujúcou paletou funkcií je neprekonateľným radcom, strážcom a aj spoločníkom pri športe a cvičení. Zvláda spájať so svetom alebo pomôže s organizáciou dňa. 69,00 € s DPH POZRIEŤ AKTUÁLNE MODELY

VLASTNOSTI

Smart náramok CARNEO CoolfiT+ woman

Buďte Cool, buďte aktívny

Fitness náramok Carneo CoolfiT+ woman v elegantnom zlatoružovom prevedení disponuje OLED farebným displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pre každého, kto chce mať svoju aktivitu pod kontrolou. Idete behať, bicyklovať alebo plávať ? Žiaden problém, zvoľte konkrétny šport a poďme na to... Všetky dáta Vám následne zanalyzuje aplikácia Carneo Fit. Jeho súčasťou je batéria s výdržou cca 6 dní. Podľa certifikácie IP68 je odolný voči prachu a vode vrátane ponorenia. Náramok s podporou technológie Bluetooth 4.0 je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

CarneoVodotesný
CarneoVýdrž batérie
6 dní
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoAPP v slovenskom jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 9 preddefinovaných športov priamo v náramku vrátane plávania, pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity.
KROKY
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
TK
TK
Meranie krvného tlaku so zobrazením nameraných denných hodnôt v prehľadnom grafe.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť Carneo Coolfit+ woman náramok ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google Play.

APP
Smart náramok CARNEO CoolfiT+ woman

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.VIDEO NÁVOD