KAMERY DO AUTA | CARNEO Combo A9500 Navigácia + kamera do auta

CARNEO Combo A9500 Navigácia + kamera do auta

Zariadenie Carneo Combo A9500 v sebe spája viacero unikátnych riešení v jednom ako GPS navigáciu, autokameru so záznamom jazdy, FM transmiter-vysielač, mobilnú aplikáciu s možnosťou online sledovania diania okolo vášho vozidla vďaka pripojeniu prostredníctvom 4G siete alebo WiFi. Zariadenie funguje na platforme Android, takže Vám umožňuje využívať všetky Vaše aplikácie priamo na zariadení Carneo Combo A9500 a jednoducho a prehľadne ich ovládať prostredníctvom dotykového širokouhlého displeju s veľkosťou uhlopriečky 7,84“. Súčasťou balenia je aj zadná kamera. 199,00 € s DPH

VLASTNOSTI

Základné funkcie:

GPS navigácia

Kliknutím na tlačidlo „Navigácia“, vstúpite do navigačného rozhrania.
Ak máte nainštalovaných viac ako jednu navigačnú aplikáciu, zobrazí sa Vám zoznam nainštalovaných navigačných aplikácií. Máte možnosť použiť akúkoľvek navigačnú aplikáciu podporujúcu systém Android, vrátane predinštalovanej Google maps. *


DVR Kamera

Pomocou zabudovanej prednej Full HD kamery sa automaticky zaznamenáva a ukladá dianie pred Vašim vozidlom, po pripojení zadnej kamery zariadenie umožňuje robiť záznam aj v duálnom režime. Zobrazuje časový vodoznak a ikonu, ktorá vyjadruje stav uzamknutia záznamu v prípade detekcie kolízie – takýto záznam nebude premazaný.
Pri používaní zadnej kamery, zariadenie automaticky po zaradení spiatočky zobrazí náhľad zadnej kamery aj s pomocnými čiarami pre cúvanie.


FM Transmiter – vysielač

umožňuje prehrávanie audio záznamov zo zariadenia priamo na audio sústave Vášho vozidla.


Parkovací mód

automaticky spustí nahrávanie ak zariadenie zaznamená pohyb pred vozidlom alebo G senzor zaregistruje otras vozidla, pokiaľ je vozidlo zaparkované.


Multimediálny prehrávač

prehrávajte vašu obľúbenú hudbu alebo videá uložené v zariadení alebo online z internetu priamo vo Vašom aute.


WiFi/4G konektivita

buďte online prostredníctvom vloženia 4G/3G dátovej SIM karty *** alebo prostredníctvom WiFi pripojenia.


WiFi hotspot

zariadenie umožňuje vytvoriť Wifi sieť, do ktorej sa môžu zapojiť viacerí používatelia, smartfóny, notebooky, počítače či iné zariadenia podporujúce WiFi.


Bezpečnostné funkcie ADAS

Integrácia dvoch ochranných systémov pre vodiča. LDWS systém Vás upozorní na situáciu, keď nekontrolovane vychádzate z pruhu. Kamera monitoruje dráhu vášho vozidla a porovnáva ju s namaľovanými pruhmi na vozovke - ak vozidlo nekontrolovane vybočí z pruhu, spustí sa alarm. FCWS varuje vodiča pred nebezpečenstvom zrážky. Kamera analyzuje dráhu vozidla, vzdialenosť od vozidla pred vami a potrebnú vzdialenosť pre bezpečné dobrzdenie. Ak sa budete blížiť k vozidlu pred vami nebezpečnou rýchlosťou, spustí sa alarm.


Vzdialené monitorovanie vozidla

majte prehľad o Vašom vozidle , kdekoľvek sa nachádzate. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Car Assist dostanete do Vášho mobilu fotku a krátke video v prípade kolíznej situácie Vášho vozidla, informáciu v prípade naštartovania vozidla alebo ak G senzor zaznamená otras. Takisto Vám umožňuje zaznamenať a prezerať trasu vozidla na mape vrátane jeho aktuálneho pohybu v reálnom čase.

* Stiahnuté mapové podklady nie sú súčasťou dodávky. Máte možnosť použiť akúkoľvek platenú alebo bezplatnú navigačnú aplikáciu podporujúcu systém Android. V prípade použitia aplikácie vyžadujúcej online pripojenia na internet, je nutnosť pripojiť zariadenie na internet a to buď vložením dátovej 4G/3G SIM karty priamo do zariadenia, alebo spárovaním zariadenia s Vašim mobilným telefónom prostredníctvom Wifi. V prípade online pripojenia Vám môžu byť účtované poplatky od Vášho telekomunikačného operátora.

*** V prípade online pripojenia Vám môžu byť účtované poplatky od Vášho telekomunikačného operátora.

CARNEO Combo A9500 Navigácia + kamera do auta

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE