PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO OfficeDragon 2 gray

Prenosný reproduktor CARNEO OfficeDragon 2 gray

Prenosný bezdrôtový reproduktor Carneo OfficeDragon 2 s vami bude na každom kroku a stále pripravený kvalitne reprodukovať akúkoľvek skladbu, ktorú si budete chcieť vypočuť alebo sa o ňu podeliť s priateľmi. 24,90 € s DPH DOSTUPNÉ ČOSKORO

VLASTNOSTI

Kvalitný zvuk

Kvalitou zvuku si Vás reproduktor s výkonom P.M.P.O. 30W doslova podmaní. Prekvapivo čisté výšky a mäkké basy si vás získajú hneď pri prvej prehrávanej piesni. Stabilitu prenášaného zvuku a ničím nerušené počúvanie zaisťuje Bluetooth vo verzii 5.0. Pomocou Bluetooth prepojíte reproduktor s vaším smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosti 10 metrov.

Možnosti pripojenia

Okrem bezdrôtovej technológie umožňuje prehrávanie hudby z vložených Micro SD kariet alebo USB kľúča.

Hands free vybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém - hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo OfficeDragon má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, ale nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu - všetko vo vysokej kvalite.

Nekončiaca zábava

6 hodinovú výdrž oceníte, nielen vtedy keď sa domáca párty pretiahne. Vďaka výkonnej batérii s kapacitou 900 mAh ozvučíte každú aktivitu aj bez elektrickej zásuvky. Nabitie na maximum potom netrvá ani 4 hodiny.

Reproduktory Carneo sú vždy navrhované s ohľadom na maximálnu mobilitu, použiteľnosť a jednoduché ovládanie, kompaktné rozmery a kvalitná konštrukcia z neho robia skvelého parťáka na cesty – perfektne sedí vo vrecku alebo zavesený na ruksaku či taške.

bluetooth reproduktor OfficeDragon gray obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE