ARCHÍV PRODUKTOV | Smart hodinky CARNEO EDGE

Smart hodinky CARNEO EDGE

Kým to neskúsite, nebudete tomu možno veriť, ale šikovné hodinky sú skvelým praktický doplnok. Možno "nie je problém vybrať mobil z vrecka", ale rýchly pohľad na zápästie je oveľa praktickejší. Zistíte okamžite, či vám volá niekto dôležitý, či prišiel e-mail od šéfa alebo SMS od priateľky... alebo len spam či menej prioritná správa. Prichádza veľmi štýlový a hlavne veľmi praktický doplnok : šikovné hodinky Carneo EDGE. 49,00 € s DPH POZRIEŤ AKTUÁLNE MODELY

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO EDGE

Už nemusíte loviť telefón vo vrecku

Smart hodinky Carneo EDGE v elegantnom čierno-striebornom prevedení disponuje farebným dotykovým displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Tieto hodinky vám uľahčia život pri každodenných situáciách. Už nemusíte loviť telefón vo vrecku, kabelke alebo batohu: zavoláte si priamo z hodiniek! Vďaka podpore SIM karty môžete hodinky používať ako samostatné zariadenie.

CarneoSIM
karta
CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž batérie
2 dni
CarneoKrokomer
CarneoMonitoring spánku
CarneoPrehrávanie hudby
CarneoFotoaparát
Telefonovanie

Telefonovanie

Už nemusíte loviť telefón vo vrecku, kabelke alebo batohu: zavoláte si priamo z hodiniek! Vďaka podpore SIM karty môžete hodinky používať ako samostatné zariadenie, vrátane čítania a písania sms správ.
Notifikácie

Notifikácie

Hodinky umožňujú zobrazovanie správ a notifikácií zo sociálnych sietí a aplikácií (Facebook, Messenger, WhatsApp a pod.).
Monitorovanie spánku

Monitorovanie spánku

Hodinky dokážu monitorovať kvalitu Vášho spánku.

Prečo kúpiť CARNEO EDGE hodinky ?Hodinky Carneo Edge

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETREVIDEO NÁVOD