SMART HODINKY | Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum

Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum thumb
Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum thumb
Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum thumb
Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum thumb
Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum thumb

Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum

Športové hodinky CARNEO G-Cross Platinum s dotykovým displejom s technológiou GPS dokážu sledovať trasu a údaje o vašej činnosti. Stačí vložiť svoju SIM kartu a môžete mať pri všetkých športových aktivitách k dispozícii telefón na ruke. 129,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO G-CROSS Platinum

S Carneo G-Cross Platinum sa nestratíte

Smart hodinky Carneo G-CROSS Platinum v elegantnom čiernom outdoorovom prevedení disponuje OLED farebným dotykovým displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Ak máte radi outdoorové aktivity a masívne hodinky, tak v hodinkách G-Cross Platinum nájdete spoľahlivého partnera. Dokonca v prípade, že si do hodín nevložíte SIM kartu, môžete v prípade problémov bezplatne zavolať pomoc na číslo 112.

CarneoGPS
modul
CarneoSIM
karta
CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž batérie
3 dni
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoAPP v SK aj CZ jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN
SOS

Núdzové volanie

V prípade problémov môžete bezplatne zavolať pomoc na číslo 112 aj bez vloženej SIM karty.
gps

GPS Tracking

Priamo v hodinkách si spustíte požadovanú športovú aktivitu a po jej skončení si v aplikácii môžete prezrieť vďaka GPS priebeh celkovej trasy na mape.

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu z 5 preddefinovaných športov priamo v náramku, meranie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, priemerná rýchlosť, priemerné tempo a priemerná kadencia.
ŠPORT
TEP

TEP srdca

Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity. Možnosť automatického monitorovania tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity. Meranie krvného tlaku.
Telefonovanie

Telefonovanie a notifikácie

Vďaka podpore SIM karty môžete hodinky používať ako samostatné zariadenie. Zobrazujú správy a notifikácie zo sociálnych sietí a aplikácií (Facebook, Messenger, WhatsApp a pod.).

Prečo kúpiť Carneo G-Cross Platinum hodinky ?Hodinky Carneo G-Cross Platinum

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nie je možné považovať za záväzné.VIDEO NÁVOD