SMART HODINKY | DETSKÉ | Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G BLACK

smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne bočný pravý pohľad smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne bočný pravý pohľad thumb
smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne čelný pohľad smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne čelný pohľad thumb
smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zboku smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zboku thumb
smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne monitorovacie smart hodinky pre deti CARNEO GUARDKID+ 4G čierne monitorovacie thumb
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne s GPS detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne s GPS thumb
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zpredu detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zpredu thumb
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zhora detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne zhora thumb
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne s videohovorom detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne s videohovorom thumb

Smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G BLACK

Hodinky CARNEO GuardKid+ 4G s GPS pre deti sú úžasnou novinkou navrhnutou pre bezpečie a ochranu vašich detí. Sú určené predovšetkým pre deti predškolského veku, prípadne pre deti prvého stupňa ZŠ. Vďaka hodinkám s GPS získate dokonalý prehľad o tom, či vaše dieťa v poriadku dorazilo do školy či krúžku. Naviac môžete kedykoľvek zavolať, či zaslať hlasovú správu. Vďaka videohovoru sa vždy môžete opticky spojiť s Vašim dieťatom a uistiť sa, že je všetko v poriadku aj vizuálne. 109,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ


VLASTNOSTI

detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne trekovacie

Majte dokonalý prehľad o tom, či je vaše dieťa v poriadku

Hodinky s GPS pre deti využívajú signál GSM / GPRS sietí a satelitov GPS čo umožňuje jednoduché sledovanie pohybu a lokalizáciu vašich detí s presnosťou až na 5 metrov. Tento model patrí medzi najobľúbenejšie detské hodinky s GPS lokátorom na trhu.

CarneoVodotesné
CarneoVideohovor
CarneoGPS
lokátor
CarneoSIM
karta
CarneoSOS
tlačidlo
CarneoVzdialený odposluch
CarneoHodinky aj aplikácia v slovenskom jazyku
CarneoVýdrž batérie
2-3 dni
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne GPS lokalizácia

GPS lokalizácia

Sledovanie Vášho dieťaťa pomocou mobilnej aplikácie je jednoduché a efektívne. Aplikácia umožňuje zobraziť aktuálnu polohu, aj históriu pohybu vo zvolenom dátume.
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne GEO fence

GEO fence

Umožňuje nastaviť lokality, ktoré sú pre Vaše dieťa bezpečné. Pri opustení bezpečnej zóny dostanete upozornenie.
detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne Vzdialený odposluch

Vzdialený odposluch

Hodinky s GPS pre deti sú vybavené mikrofónom, ktorý umožňuje odpočúvať jeho okolie. Stačí z vášho mobilného telefónu zavolať na číslo SIM karty vnútri hodiniek a ihneď môžete počúvať. Vzdialené vytvorenie fotografie fotoaparátom na hodinkách, vďaka ktorej budete nielen počuť, ale aj vidieť čo sa deje v okolí vášho dieťaťa.
S funkciou videohovoru sa vždy môžete opticky spojiť s Vašim dieťatom a uistiť sa, že je všetko v poriadku aj vizuálne.

Bezpečnosť dát využívaných na komunikáciu detských hodiniek CARNEO Guard s aplikáciou CARNEO GUARD je na najvyššej úrovni, vďaka čomu sú vaše informácie a dáta v bezpečí.


Server zabezpečujúci komunikáciu medzi hodinkami CARNEO GuardKid a aplikáciou CARNEO GUARD má certifikáciu zhody s ISO/IEC 27001: 2013, 27017: 2015 a 27018: 2014.

Tieto certifikácie vykonávajú nezávislí audítori tretích strán.

Náš súlad s týmito medzinárodne uznávanými normami a kódexom praxe je dôkazom nášho záväzku k bezpečnosti informácií na všetkých úrovniach našej organizácie a toho, že spracovanie dát na servery je v súlade s najlepšími postupmi v tomto odvetví.
ISO/IEC 27001: 2013 je štandard manažmentu bezpečnosti, ktorý špecifikuje najlepšie postupy manažmentu zabezpečenia a komplexné bezpečnostné kontroly podľa pokynov ISO/IEC 27002 o osvedčených postupoch. Základom tejto certifikácie je vývoj a implementácia prísneho bezpečnostného programu, ktorý zahŕňa vývoj a implementáciu systému riadenia bezpečnosti informácií (ISMS), ktorý definuje, ako sa trvalo a komplexne riadi bezpečnosť. Táto široko uznávaná medzinárodná bezpečnostná norma určuje, že prevádzkovateľ servera robí nasledovné:

  • Systematicky vyhodnocujeme naše riziká súvisiace s bezpečnosťou informácií, pričom berieme do úvahy vplyv hrozieb a zraniteľností.
  • Navrhujeme a implementujeme komplexnú sadu kontrol informačnej bezpečnosti a ďalšie formy riadenia rizík s cieľom riešiť riziká zabezpečenia zákazníkov a architektúry.
  • Máme zastrešujúci proces riadenia, ktorý zaisťuje, aby kontroly informačnej bezpečnosti priebežne zodpovedali našim potrebám.

Prečo kúpiť CARNEO GuardKid+ 4G hodinky ?

detske smart hodinky CARNEO GUARDKID+ 4G čierne obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE


FUNKCIE