SMART HOME | CARNEO Vital+ Bluetooth váha

CARNEO Vital+ Bluetooth váha čelný pohľad CARNEO Vital+ Bluetooth váha čelný pohľad
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pravý bočný pohľad CARNEO Vital+ Bluetooth váha pravý bočný pohľad
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohľad z boku CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohľad z boku
CARNEO Vital+ Bluetooth váha USB port CARNEO Vital+ Bluetooth váha USB port
CARNEO Vital+ Bluetooth váha nabíjanie CARNEO Vital+ Bluetooth váha nabíjanie
CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohľad zhora CARNEO Vital+ Bluetooth váha pohľad zhora

CARNEO Vital+ Bluetooth váha

S inteligentnou váhou CARNEO VITAL+ budete mať každý deň prehľad nielen o vývoji vašej telesnej hmotnosti, ale aj o ďalších 7 dôležitých telesných parametroch, ktoré pomáhajú vytvoriť komplexný obraz o skladbe a kondícii vášho tela. Pri používaní akýchkoľvek smart hodiniek alebo smart náramkov budete mať ešte lepší prehľad o stave vášho tela a jeho výkonoch, vďaka veľkému množstvu štatistík o vašom srdci, pohybe, výkone, energii či BMI. Údaje o hmotnosti si môžete jednoducho porovnávať v anonymnej štatistike s ostatnými užívateľmi vo vašom veku pre ešte lepšiu motiváciu dosiahnuť optimálnu hmotnosť.

Váha disponuje LED displejom, na ktorom sa ihneď po odvážení zobrazí vaša aktuálna hmotnosť. 39,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

ZOZNAM VŠETKÝCH MERANÝCH PARAMETROV

Inteligentná váha CARNEO VITAL technické prednosti

TECHNICKÉ PREDNOSTI

Váha disponuje štyrmi vysoko citlivými bio-elektronickými odporovými senzormi, ktoré zabezpečujú presné a rýchle meranie všetkých parametrov - meranie musí prebiehať na rovnom a tvrdom povrchu so suchými chodidlami na boso. Povrchová úprava tvrdeného skla zabezpečuje ochranu pred bežným poškriabaním a zároveň pôsobí luxusne.

Kvalitný display je veľmi dobre čitateľný za každých svetelných podmienok, dokonca aj pri ostrom slnku a poskytuje bezkonkurenčnú ostrosť. Pre šetrenie energie sa váha automaticky vypne po 10s nepoužívania. Váha zároveň poskytuje 2 módy váženia: klasicky - bez mobilnej aplikácie a nutnosti naboso alebo s analýzou tel. parametrov - s bosými a suchými chodidlami + zapnutou mobilnou aplikáciou s Bluetooth.
CARNEO FIT aplikácia

Prostredníctvom mobilnej aplikácie CARNEO FIT a pripojením cez technológiu Bluetooth bez nutnosti párovania zariadení, táto inteligentná váha načíta všetky namerané údaje do mobilnej aplikácie ihneď po odvážení a prostredníctvom prehľadných grafov môžete sledovať štatistickú trendovú krivku pri každom jednom meranom parametri. Všetky namerané údaje zároveň môžete zdieľať zo svojimi priateľmi, ktorý používajú aplikáciu CARNEO FIT alebo prostredníctvom sociálnych sietí.
APP
Inteligentná váha CARNEO VITAL obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE