Bezdrôtové slúchadlá, reproduktor. Ktoré smart darčeky zaručene potešia?

Bezdrôtové slúchadlá, reproduktor. Ktoré smart darčeky zaručene potešia?

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a spolu s nimi sa vracia aj tradícia, podľa ktorej by ste mali potešiť rodinu a priateľov vianočným darčekom.

Obrázok vianoce

zdroj: freepik

 

Ak neviete, čo vašim blízkym urobí radosť, stavte na smart darčeky. Tie sú nielen moderné, ale aj praktické, a tak ich obdarovaní budú pravidelne využívať.

 

Obľúbené a štýlové smart hodinky

Pred niekoľkými rokmi jedinečný doplnok, dnes súčasť každodenného života. Smart hodinky sa stali pomocníkom, vďaka ktorému môžete sledovať váš zdravotný stav a športové aktivity, zobraziť si upozornenia z mobilného telefónu a dokonca i platiť.

 Pretože sa vyrábajú v rôznych dizajnoch, nájdete medzi nimi model vhodný pre elegantnú dámu i nadšeného športovca. Pokiaľ sa rozhodnete pre hodinky, u ktorých sa dajú vymeniť remienky, bude ľahké zladiť ich so zvyškom outfitu.

 Okrem vzhľadu si pri výbere všímajte aj kvalitu a odolnosť materiálu, z ktorého sú hodinky vyrobené, výdrž batérie a rozlíšenie displeja. Nezabúdajte ani na to, že nie všetky hodinky a mobily majú rovnaký operačný systém. Pred kúpou si preto radšej overte, že sú vybrané hodinky kompatibilné so smartfónom obdarovaného.  

 

zdroj: https://www.carneo.sk/smart-hodinky/carneo-phoenix-hr--strieborne/

 

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá

Milujú vaši blízki hudbu, audioknihy či podcasty? Ich počúvanie im spríjemnia bezdrôtové slúchadlá. V porovnaní s klasickými slúchadlami majú hneď niekoľko výhod. Umožňujú napríklad voľnosť pohybu, pričom sa od prehrávača môžete vzdialiť až na desať metrov,  a disponujú aj funkciou, ktorá má na starosti aktívne potláčanie hluku.

 Tento typ slúchadiel využijete aj pri sledovaní televízie, hraní hier na počítači, pri športe i prechádzkach po meste. Sú skladné a ľahké, a tak si ich so sebou môžete vziať aj na cesty.

 Oceníte i dlhú výdrž batérie, dotykové ovládanie, možnosť pripojenia viacerých zariadení zároveň a ergonomický tvar, ktorý má pozitívny vplyv na pohodlné nosenie slúchadiel.

 

zdroj: https://www.carneo.sk/bezdrotove-sluchadla/carneo-sluchadla-4fun-mini-black/

 

Ako vybrať prenosný reproduktor

Kvalitný zvuk a priaznivá cena? To je prenosný reproduktor, ktorých existuje hneď niekoľko druhov. Mini reproduktory sa bez problémov zmestia do vrecka, takže sú vhodné najmä pre aktívnych športovcov a cestovateľov, klasické sú zas ideálnou voľbou pre každého, kto chce počúvať hudbu doma. Ak chcete ozvučiť večierok, zvoľte párty reproduktor.

čierny prenosný reproduktor Carneo

zdroj: https://www.carneo.sk/prenosne-reproduktory/prenosny-reproduktor-carneo-twindragon-surround-60w/

 Pri výbere venujte pozornosť dostatočnej výdrži batérie, vodoodolnosti i praktickým funkciám, ktorými môžu prenosné reproduktory disponovať. Medzi ne patrí napríklad ovládanie hlasitosti, mikrofón, powerbanka alebo FM tuner. Pokiaľ ide o zvuk, jeho kvalitu ovplyvňujú výkon reproduktorov a frekvenčný rozsah.

 Na darčeku je najdôležitejšia radosť, ktorú urobí obdarovanému. A to smart darčeky bezpochyby dokážu. Preto sa z roka na rok tešia čoraz väčšej obľube.