Darčeky pre ženy - luxusné smart hodinky so športovými funkciami

Smart hodinky ako darček pre ženy

Deň matiek sa blíži nezadržateľnou rýchlosťou, a preto je najvyšší čas začať vyberať darček pre milovanú mamičku, babku ba dokonca svokru. K tomuto sviatku bezpochyby patria kvety, sladkosti, no podaktorí si lámu hlavu nad praktickejšími darmi, ktoré zaujmú…vy ani tento rok nemáte žiaden nápad na originálny darček, ktorým by ste potešili mamičku?
Čo tak jej venovať niečo naozaj využiteľné?

Smart hodinky ako darček

Ženy majú rady elegantné, luxusné a praktické darčeky. Buďte originálni a stavte na dámske smart hodinky. Ale nie také hocijaké, vyberajte starostlivo. Zárukou kvalitných  smart hodiniek je značka Carneo. Pripravili sme si pre vás tipy na tie najlepšie dámske hodinky, ktoré sa tešia veľkej obľube u mnohých žien.

Smart hodinky pre ženy CARNEO Prime GTR WOMAN

Okrúhle alebo hranaté?

Všimnite si, aký štýl vaša partnerka preferuje. Ak má v šatníku elegantné oblečenie, blúzky, šaty či kostýmy, perfektnou voľbou budú smart hodinky Carneo Prime s okrúhlym displejom. Od klasických vkusných ručičkových hodiniek sú takmer na nerozoznanie, okrem faktu, že majú nespočetné množstvo funkcií. Luxusné rose gold spracovanie,  silikónový remienok imitujúci prešívanú kožu a manažérsky vizuál robia z týchto hodiniek unikátny kúsok.

Čo je ale najdôležitejšie - multifunkčnosť a športové funkcie, ktoré sa zídu pri behaní, bicyklovaní, zumbe, vo fitness centre. V podstate pri každej pohybovej aktivite ženy ocenia meranie tepu srdca, telesnej teploty, krokomer, výpočet spálených kalórií či upozornenie na prísun tekutín. Hodinky disponujú širokým výberom ciferníkov, upozorňujú na prichádzajúce hovory, správy, notifikácie zo sociálnych sietí. Nechýba ani predpoveď počasia na 7 dní či funkcia Anti-Lost v prípade, že vaša partnerka bude hľadať smartfón alebo hodinky.

Smart hodinky pre ženy CARNEO LuXii Active gold

Ani hodinky Carneo LuXii Active nesklamú. Tieto luxusné fitness hodinky majú absolútne dokonalý dizajn - zlatý hranatý displej a maximálne pohodlný silikónový remienok v ružovej farbe. Tento model má navyše menštruačný kalendár, meranie stresu, krvného tlaku, okysličenia krvi a čo je najlepšie - hodinky sú vodotesné. Oproti predošlým hodinkám pôsobia menej elegantne, ale športovo založené dámy z nich budú mať veľkú radosť. Ak vaša polovička nemá rada ružovú farbu, nevadí, tento model je dostupný i v striebornom prevedení.

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali,  výber valentínskeho darčeka bude pre vás tento rok bezproblémový a partnerka ostane milo prekvapená: Užite si tento jedinečný deň v láske.