PRENOSNÉ REPRODUKTORY | Prenosný reproduktor CARNEO iFunny disco3

Prenosný reproduktor CARNEO iFunny disco3

Silný a veľkolepý zvuk zaisťujú reproduktory s celkovým výkonom 20 W. Vďaka použitiu najkvalitnejších technológií vás vtiahne do sveta hudby. CARNEO iFunny disco3 bude Vašim spoločníkom počas celého dňa, či už radi namáhate svaly pri cvičení v gyme alebo relaxujete s príjemnou hudbou. 69,00 € s DPH kúpiťCHCEM KÚPIŤ

VLASTNOSTI

Kvalitný zvuk

Pre zaistenie najvyššej stability prenášaného zvuku a ničím nerušeného počúvania bol reproduktor vybavený dvojicou reproduktorov s výkonom 2x10W a technológiou Bluetooth 4.1 so zvýšenou rýchlosťou prenosu podľa štandardu EDR, ktorý je zároveň šetrnejší k spotrebe energie. Pomocou Bluetooth ho pohodlne prepojíte s vaším smartfónom, tabletom alebo počítačom, a to až do vzdialenosť 10 metrov.

Možnosti pripojenia

Okrem podpory bezdrôtového pripojenia Bluetooth a AUX audio výstupu ponúka reproduktor tiež slot pre microSD karty a možnosť pripojenia USB Flash disku. Ak Váš hudobný prehrávač nepodporuje Bluetooth, môžete ho pripojiť aj cez 3,5mm jack audio kábel.

Hands free vybavovanie telefonických hovorov

Potrebujete si zatelefonovať? So vstavaným mikrofónom to nie je žiaden problém – hovory vybavíte v priebehu okamihu. Carneo iFunny disco3 má zabudovaný mikrofón, takže ho môžete využiť, kedykoľvek si potrebujete zavolať, ale nechcete držať telefón pri uchu. Zvládne tele konferenciu v práci aj hovory od rozpáleného grilu – všetko vo vysokej kvalite.

V rytme FM

Nemáte zrovna pri sebe svoju obľúbenú hudbu na karte, alebo mobile ? CARNEO iFunny disco3 disponuje pre tieto prípady digitálnym FM tunerom s automatickým ladením staníc a určíte poteší aj praktické integrované LED disco svetlo.

Môžete sa spoľahnúť, že Vám zabudovaná batéria s kapacitou neuveriteľných 5200 mAh výdrži až 10 hodín na jedno nabitie. Celodenný výlet prírodou, utečie s hudbou ako voda a pravidelný rytmus vás nakopne pri cvičení, aj kruhovom tréningu. Nabitie na maximum trvá 4 hodiny.

Vybil sa vám telefón? Pripojte ho k reproduktoru cez USB kábel a môžete nabíjať pomocou funkcie Powerbank.

party reproduktor CARNEO iFunny disco3 farebný obsah balenia

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETREVIDEO NÁVOD