ARCHÍV PRODUKTOV | Smart hodinky CARNEO G-Track 4G (GPS)

Smart hodinky CARNEO G-Track 4G (GPS)

Športové hodinky CARNEO G-Track 4G s dotykovým displejom s technológiou GPS a podporou 4G SIM karty dokážu sledovať trasu napr. na googlemaps a údaje o vašej činnosti. Stačí vložiť svoju 3G/4G SIM kartu a môžete mať pri všetkých športových aktivitách k dispozícii telefón na ruke. 199,00 € s DPH POZRIEŤ AKTUÁLNE MODELY

VLASTNOSTI

Smart hodinky CARNEO G-Track 4G

S Carneo G-Track 4G sa nestratíte

Smart hodinky Carneo G-Track 4G v elegantnom čiernom, outdoorovom prevedení disponuje OLED farebným dotykovým displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Ak máte radi outdoorové aktivity a masívne hodinky, tak v hodinkách G-Track 4G nájdete spoľahlivého partnera. Dokonca v prípade, že si do hodín nevložíte SIM kartu, môžete v prípade problémov bezplatne zavolať pomoc na číslo 112.

CarneoGPS
modul
CarneoSIM
karta 4G
CarneoDotykový
displej
CarneoVýdrž batérie
2 dni
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoŠportové
aktivity
SOS

Núdzové volanie

V prípade problémov môžete bezplatne zavolať pomoc na číslo 112 aj bez vloženej SIM karty. S vloženou SIM kartou máte na ruke plnohodnotný telefón, na ktorom môžete surfovať na internete, chatovať na Facebooku či Whatsappe, prezerať si videá, ...
gps

GPS a outdoorové funkcie

Hodinky disponujú prijímačom GPS, vďaka ktorému sa môžete nechať navigovať kamkoľvek na svete vďaka Google maps, prípadne iným navigačným aplikáciám, ktoré si môžete nainštalovať. Hodinky tiež disponujú snímačom tlaku vzduchu.

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu z 9 preddefinovaných športov priamo v náramku a meranie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, prejdená vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, priemerná rýchlosť a priemerné tempo. ”v závislosti od športu” . História absolvovaných športových aktivít sa nachádza iba v hodinkách.
ŠPORT
TEP

TEP srdca

Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vďaka čomu môžete prispôsobiť intenzitu tréningu tak, aby ste sa nachádzali v požadovanej tepovej zóne a tým spálili čo najviac kalórií.
Telefonovanie

Telefonovanie a notifikácie

Vďaka podpore SIM karty môžete hodinky používať ako samostatné zariadenie. Hodinky ďalej umožňujú písanie a čítanie SMS. Zobrazujú správy a notifikácie zo sociálnych sietí a aplikácií (Facebook, Messenger, WhatsApp a pod.).

Prečo kúpiť Carneo G-Track 4G hodinky ?Hodinky Carneo G-Track 4G

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nie je možné považovať za záväzné.