ARCHÍV PRODUKTOV | Smart náramok CARNEO H-Life

Smart náramok CARNEO H-Life

Smart náramok CARNEO H-Life je fitness tracker, ktorý denne kontroluje vaše zdravotné záznamy. Mimoriadne inteligentný náramok, ktorý zisťuje vaše fitness údaje a má schopnosť využívať GPS z pripojeného smartphone. Má vstavaný snímač na zadnej strane hodiniek, ktorý zaznamenáva a zobrazuje vaše kroky, cestovná vzdialenosť, spálené kalórie, tepové frekvencie a štatistiky cviku v reálnom čase. 79,00 € s DPH POZRIEŤ AKTUÁLNE MODELY

VLASTNOSTI

Smart náramok CARNEO H-Life

Všetky dáta vašej aktivity

Fitness náramok Carneo H-Life v elegantnom čiernom prevedení disponuje OLED mono displejom, ktorý je možné aktivovať jednoduchým otočením ruky. Je vhodný pre každého, kto chce sledovať pokročilé údaje o priebehu svojej športovej aktivity, ako je detailné sledovanie tepu počas športovania, vrátane vašich individuálnych tepových zón. Umožňuje meranie krvného tlaku a naviac disponuje fukciou merania EKG. Jeho súčasťou je batéria s výdržou cca 3 dni. Podľa certifikácie IP67 je odolný voči vode a prachu. Náramok s podporou technológie Bluetooth je kompatibilný s operačným systémom iOS a Android.

CarneoVodotesný
CarneoVýdrž batérie
3 dni
CarneoMeranie životných funkcií
CarneoMeranie
EKG
CarneoAPP v slovenskom jazyku
CarneoŠportový režim funkcia RUN
KROKY

Funkcia ŠPORT

Funkcia Šport s možnosťou výberu 9 športov, pre prehľadné zobrazenie všetkých potrebných údajov pri aktivite, ako sú aktuálny tep srdca, vzdialenosť, spálene kalórie, celkový čas aktivity, prípadne trasa zobrazená na mape.
TEP
TEP
Meranie srdcového tepu permanentne v priebehu športovej aktivity, vrátene zobrazenia Vašich zón srdcovej frekvencie s možnosťou nastavenia upozornenia pri prekročení Vami nastavenej hodnoty tepu. Monitorovanie tepu v priebehu celého dňa aj mimo športovej aktivity.
TK
TK
Meranie krvného tlaku so zobrazením nameraných denných hodnôt v prehľadnom grafe.
EKG
EKG
Disponuje funkciou merania EKG + detekcia dvojitého krvného tlaku PPG.
Kalórie
Kalórie
Monitoring spálených kalórií s možnosťou nastavenia denného cieľa.

Prečo kúpiť Carneo H-Life fitnes náramok ?

Carneo FIT CARNEO FIT
aplikácia

Stiahnite si alebo aktualizujte aplikáciu CARNEO FIT zadarmo z App Store alebo Google Play.

APP
Smart náramok CARNEO H-Life

OBSAH BALENIA


TECHNICKÉ PARAMETRE

Upozornenie:
Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné.VIDEO NÁVOD